Rozhodnutí VV o ukončení ročníku 2020

Vzhledem k pokračujícímu omezení a zmatečným rozhodnutím vlády, nejsme schopni dohrát loňskou soutěž v nejbližší možné době. Z tohoto důvodu dojde k vyhlášení výsledků z rozhodnutí VV. V zásadě se jedná jen o vítěze sk.A OPT, o ostatních pořadích a výsledcích bylo rozhodnuto na kurtu. VV použije metodiku ČNS a dle odehraných výsledků a zápasů určuje vítězem ročníku 2020 ve sk.A družstvo Sokolu RESULT. Rozhodnuto bylo na základě výsledků finálových zápasů, kdy Sokol RESULT má lepší počet setů na hřišti soupeře 9. Lenin Budíkovice pouze 7.

Pořadí sk.A 1. Sokol RESULT, 2. Vladislav-Budíkovice, 3. Jaroměřice, 4. BOPO Třebíč. Pořadí sk.C. 1.Poušov,2. Opatov, 3. Retro Spin, 4. Petrovice. Kompletní pořadí bude zveřejněno na webu. Ceny předám osobně (po domluvě) , budu všechny kontaktovat.

Následně připravíme ročník 2021, kde na webu napíšeme přesně podmínky a vše potřebné (duplicitně budu dávat i na fejsbůk). Pokud někdo nesouhlasí s tímto rozhodnutím, může se proti němu odvolat, uvést důvody a zaplatit poplatek dle soutěžního řádu. VV

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.