Konečné pořadí týmů v předchozích ročnících OPT

Ročník 2018 - skupina A                                                                                                        
1. Sokol RESULT
2. Vladislav
3. BOPO Třebíč
4. NC Okřešice
5. Poušov
6. Koupaliště Bransouze
7. Opatov
8. Stařeč

Ročník 2018 - skupina C
1. NC Jaroměřice
2. HTP – IVT
3. TJ BOPO Třebíč C
4. Slavíčky
5. Budíkovice-Lenin C
6. Spartak Třebíč
7. NS Petrovice
8. ROOKIES
9. NS Budišov
10. 50-50
11. TJ Sokol C
12. Obůrka Třebíč


Ročník 2017 – skupina A                                                                                                               1. Sokol RESULT                                                                                                                            2. Vladislav                                                                                                                                          3. NC Okřešice                                                                                                                                           4. BOPO Třebíč                                                                                                                                         5. Koupaliště Bransouze                                                                                                                         6. NS Poušov                                                                                                                                             7. Stařeč                                                                                                                                                       8. Spartak                                                                                                                                                   9. HTP-IVT                                                                                                                                                 10. NS Petrovice                                                                                                                                       11. Opatov                          

Ročník 2017 - skupina C                                                                                                              1. Jaroměřice                                                                                                                                2. Nad.Boty                                                                                                                                          3.  Sokol C, Třebíč                                                                                                                                    4. Obůrka                                                                                                                                          5. Slavíčky                                                                                                                                                  6.Nohejbalisti N.V. & P                                                                                                                          7. 50:50


Ročník 2016 skupina A
1. Budíkovice „LENIN“

2. Sokol „Result“ Třebíč
3. Vladislav
4. Spartak Třebíč

Ročník 2016 – skupina B
1.
„Koupaliště“ Bransouze
2. NC Jaroměřice
3. NC Okřešice
4. TJ BOPO Třebíč
5. HTP – IVT
6. NS Petrovice A
7. Stařeč Koupaliště
8. Nadměrné boty Třebíč
9. Sokol Opatov

Ročník 2016  skupina C
1. NS Poušov

2. Obůrka Třebíč
3. TJ Sokol Třebíč „C“
4. Slavíčky
5. Nohejbalisti N.V. & P.
6. NS Petrovice B
7. Luft balon
8. 50 : 50
9.Na barborce


Ročník 2015 skupina A
1.
Vladislav

2
. Sokol „Result“ Třebíč
3. „Koupaliště“ Bransouze
4. NK Římští Loupáci
5. NC Okřešice

Ročník 2015 skupina B
1. Budíkovice
„LENIN“
2. TJ BOPO Třebíč
3. NS Petrovice A
4. Poušov
5. Stařeč Koupaliště
6. NC Jaroměřice
7. Nadměrné boty Třebíč
8. Zlatomlýn Opatov

Ročník 2015  skupina C
1. Spartak Třebíč

2. Obůrka Třebíč
3. HTP – IVT
4. NS Petrovice B
5. Slavíčky
6. Nohejbalisti N.V. & P.
7. TJ Sokol Třebíč „C“
8. Na Barborce


Ročník 2014 – skupina A
1. „Koupaliště“ Bransouze
2. Sokol „Result“ Třebíč
3. Pitevna – Stařeč
4. Spartak Třebíč
5. NK Římští Loupáci
6. Vladislav

Ročník 2014 – skupina B
1. NC Okřešice
2. TJ BOPO Třebíč
3. Vladislav B
4. Budíkovice „LENIN“
5. NS Petrovice
6. TJ BOPO Nadměrné boty
7. Zlatomlýn Opatov
8. Stařeč Koupaliště

Ročník 2014 skupina C
1. Poušov
2. Obůrka Třebíč
3. TJ Sokol Třebíč „C“
4. NS Petrovice B
5. Slavíčky


Ročník 2013  skupina A
1. Sokol „Result“
Třebíč
2. Vladislav
3. Pitevna – Stařeč
4. IPB Invest Jaroměřice
5. Spartak Třebíč

Ročník 2013 skupina B
1. „Koupaliště“
Bransouze
2. NK Římští Loupáci
3. TJ BOPO Třebíč
4. NC Okřešice
5. TJ BOPO Nadměrné boty
6. NS Petrovice
7. Lesůňky
8. Domky Třebíč
9. Sokol Třebíč „C“
10. Zlatomlýn Opatov
11. Obůrka Třebíč
12. Budíkovice


Ročník 2012 – skupina A
1. Pitevna Stařeč
2. Sokol Třebíč – Result
3. Vladislav
4. Spartak Třebíč
5. IPB Invest Jaroměřice
6. NC Okřešice

Ročník 2012 – skupina B
1. TJ BOPO Třebíč
2. NS Poušov
3. Lesůňky
4. NK Římští Loupáci
5. Domky Třebíč
6. TJ BOPO Nadměrné boty
7. 1. NK Petrovice
8. PU Nohejbal Kuželna
9. Obůrka Třebíč
10. Zlatomlýn Opatov
11. Sokol Třebíč „C“


Ročník 2011 – skupina A
1. Sokol Třebíč – Result
2. Pitevna Stařeč
3. Jaroměřice
4. Vladilslav
5. TJ BOPO Třebíč
6. NC Okřešice
7. Spartak Třebíč
8. TJ BOPO Třebíč Lovec

Ročník 2011 – skupina B
1. NS Poušov
2. 1.NK SDH Petrovice
3. Domky Třebíč
4. NK Římští Loupáci
5. Lesůňky
6. Obůrka Třebíč


Ročník 2010 – skupina A
1. Sokol Třebíč „B“
2. Vladislav
3. NC Okřešice
4. TJ BOPO Třebíč Lovec
5. TJ Domky Třebíč
6. TJ Spartak Třebíč
7. NS Poušov

Ročník 2010 – skupina B
1. TJ BOPO Třebíč
2. IPB Invest Ohrazenice
3. Sokol Třebíč „C“
4. Lvi Stará Říše
5. Lesůňky
6. Pitevna Stařeč
7. Obůrka Třebíč
8. SDPP Nová Ves
9. Greenhorns


Ročník 2009 – skupina A
1. Vladislav
2. SK Result Třebíč
3. NS Poušov – BOPO
4. Techno Třebíč
5. TJ Spartak Třebíč
6. TJ Domky Třebíč
7. NC Okřešice
8. IPB Invets  Ratibořice

Ročník 2009 – skupina B
1. TJ BOPO Třebíč Lovec
2. Obůrka Třebíč
3. Sokol Třebíč „C“
4. Lesůňky
5. Klokani Třebíč


Ročník 2008
1. SK Result
2. Vladislav
3. TJ Spartak Třebíč „C“
4. Techno Pitevna Třebíč
5. TJ BOPO Třebíč
6. NS Poušov
7. TJ Domky Třebíč
8. IPB Invest Ratibořice
9. NC Okřešice


Ročník 2007 – skupina A
1. Vladislav
2. SK Result Třebíč
3. TJ Domky Třebíč
4. IPB Ratibořice
5. TJ BOPO Třebíč
6. TJ Spartak Třebíč „B“
7. NO Hájek

Ročník 2007 – skupina B
1. Techno Pitevna Třebíč
2. NC Okřešice
3. NS Poušov
4. SHS Hospůdka Slavická
5. Obůrka Třebíč
6. TJ Sokol Slavíčky


Ročník 2006 – skupina A
1. TJ Vladislav
2. TJ Spartak Třebíč „A“
3. TJ BOPO
4. TJ Domky Třebíč
5. IPB Invest Ratibořice
6. NS Poušov

Ročník 2006 – skupina B
1. TJ Spartak Třebíč „B“
2. Techno Pitevna Club
3. NC Okřešice
4. Hospůdka Slavická
5. Obůrka Třebíč
6. Slavíčky


Ročník 2005 – skupina A
1. Result Třebíč
2. SK SHS Stavoizola Třebíč
3. SK SHS Vladislav
4. TJ BOPO Třebíč
5. Domky Třebíč
6. NS Poušov
7. IPB Invest Ratibořice
8. TJ JE Dukovany

Ročník 2005 – skupina B
1. TJ EDU Juniorka
2. NC Hospůdka Slavická
3. NC Okřešice
4. Techno Třebíč
5. Slavíčky
6. Obůrka Třebíč
7. TJ Třebíč NC Stopa KBT


Ročník 2004 – skupina A
1. Result Třebíč
2. TJ BOPO Třebíč
3. SK SHS Stavoizola Třebíč
4. SK SHS Vladislav
5. Stařeč
6. NS Poušov
7. TJ JE Dukovany
8. NC Okřešice

Ročník 2004 – skupina B
1. Domky Třebíč
2. Zlatomlýn Opatov
3. IPB Invest Ratibořice
4. NC Hospůdka Slavická
5. TJ Třebíč NC Stopa KBT
6. Slavíčky
7. Obůrka Třebíč
8. Dorost TJ EDU


Ročník 2003 – skupina A
1. BOPO Třebíč
2. Stařeč B
3. SK SHS Vladislav
4. SK SHS Stavoizola Třebíč
5. JE Dukovany
6. Zlatomlýn Opatov
7. NC Okřešice
8. Sokol Jaroměřice

Ročník 2003 – skupina B
1. NS Poušov
2. NC Stopa KBT Třebíč
3. Hospůdka Slavická
4. Obůrka Třebíč
5. Slavíčky
6. EDU Dorost


Ročník 2002 – skupina A
1. SHS Result A
2. BOPO Třebíč
3. Techno Třebíč
4. TJ JE Dukovany
5. SHS Result B
6. Sokol Jaroměřice
7. Obůrka Třebíč

Ročník 2002 – skupina B
1. NC Okřešice
2. Stopa KBT Třebíč
3. Hospůdka Slavická
4. Zlatomlýn Opatov
5. Šefci Budišov
6. NS Poušov
7. Slavíčky


Ročník 2001 – skupina A
1. Jaroměřice
2. TJ JE Dukovany
3. Techno Třebíč
4. Obůrka Třebíč
5. Šefci Budišov
6. Stopka KBT Třebíč
7. Zlatomlýn Opatov

Ročník 2001 – skupina B
1. BOPO Třebíč
2. Stařeč B
3. Result Třebíč
4. Perun Třebíč
5. Okřešice
6. Slavíčky